Seks (nie)tradycyjny

Seks (nie)tradycyjny

Rutyna w związku potrafi rozbić niejedną relację. Zwłaszcza, gdy przedostaje się ona także do sypialni.

Seks, który przebiega ciągle w ten sam sposób staje się mniej atrakcyjny i powoduje frustrację u obojga parterów, szczególnie w małżeństwie. Wówczas bardzo trudno jest przełamać rutynę i zaproponować partnerowi coś nowego. Jest za to odpowiedzialny wstyd przed drugą osobą oraz niechęć do wprowadzania zmian. Te, jeśli chodzi o seks są jednak bardzo ważne. Jak przełamać nudę w łóżku, by nie przesadzić i czuć się swobodnie?

Gadżety, których nie trzeba się wstydzić

Małżeństwa z wieloletnim stażem do perfekcji opanowały te same nawyki, jeśli chodzi o zachowania łóżkowe. Dotyczy to również akcesoriów, które wykorzystywane są przez partnerów, a w zasadzie o ich brak. Tymczasem korzystanie ze wspomagaczy pozwala nie tylko na przyjemniejsze doznania, lecz także na lepsze samopoczucie podczas zbliżenia. Dlaczego? Dostępne na rynku gadżety erotyczne to nie tylko ekstremalne wibratory, czy przebrania. To także dyskretne nakładki, smakowe żele i prezerwatywy, które nie powodują uczucia zawstydzenia, a wzmagają odczucia podczas seksu. Gdzie je kupować?

Nie tylko stacjonarne zakupy

Żele smakowe i prezerwatywy dostępne są nie tylko w stacjonarnych sklepach. Znaleźć je można także w szeregu sklepów i aptek internetowych. Ich zdalne zamawianie to wygodna forma zakupów dla osób, które czują zawstydzenie przed ich nabywaniem bezpośrednio w sklepie. Do tego prezerwatywy i żele zakupywane w sklepach internetowych są zazwyczaj dostępne w niższych cenach.

2 komentarze do “Seks (nie)tradycyjny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *