Bilomag Plus preparat na pamięć

W obecnych czasach problemy z koncentracją oraz pamięcią dotykają nie tylko osoby starsze, ale także i młode. Najczęściej problematyczne jest w trakcie sytuacji stresowych, podczas egzaminów. W dobrych aptekach możemy znaleźć wiele preparatów, które mogą wspomóc naszą pamięć oraz koncentrację. Jednym z nich jest Bilomag Plus – suplement na sprawność umysłową.

Bilomag Plus – suplement na zdrowy mózg

Problemy, które związane są z niewłaściwą koncentracją oraz zanikiem pamięci, bardzo często spowodowane są zmęczeniem organizmu, stresem oraz brakiem snu. Wówczas najlepszym lekarstwem jest odpoczynek, a także należyta ilość snu. Również wraz z wiekiem trudniej przychodzi nam coś zapamiętać, czy na dłuższy czas skupić swoją uwagę na czymś. Wówczas możemy zastosować Bilomag Plus, który poprawia ukrwienie mózgu. Jest to suplement diety, w którego skład wchodzą składniki mineralne, witaminowe oraz ziołowe, tj.:

  • Witamina B6
  • Wyciąg z miłorzębu japońskiego
  • Kwas pantotenowy
  • Lecytyna sojowa
  • Tlenek i węglan magnezu

opinie o Bilomag Plus

Bilomag Plus polecany jest zarówno osobom młodym, obciążonych pracą umysłową oraz pacjentom w podeszłym wieku. Zawarty w preparacie wyciąg z miłorzębu wpływa na poprawę krążenia w naczyniach mózgowych, ułatwia zapamiętywanie oraz wspomaga procesy myślenia. Lecytyna poprawia pamięć, kwas pantotenowy utrzymuje sprawność umysłową, a w połączeniu z Witaminą B6 i magnezem, zmniejszają uczucie znużenia oraz przemęczenia. Dodatkowo magnez i witamina B6 wpływają na prawidłową pracę układu nerwowego oraz utrzymanie właściwych funkcji psychologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *